Genç Odası Takımları | Lupo Home - Masko
Lupo Home tarafından özenle tasarlanan genç odalarına bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Yatak odası takımı dendiği zaman ilk akla gelen ebeveyn odası olsa da, aslında evlerdeki en önemli yatak odası alanlarından biri de genç odası alanlarıdır. Çünkü bu genç odası alanları, gençlerin hem kişiliklerinin oluşmasında hem de genel anlamda hayatlarında önemli bir rol oynama konumundadır. 

İşte bu bilinç ve deneyim ile Lupo Home, alanında uzman iç mimarları ile birlikte yatak odası takımları dediğinde biraz daha geri planda kalan genç odası modelleri için özel projelendirme çalışmaları gerçekleştirmektedir. 

Farklı tasarımların konfor ve şıklık ile buluştuğu genç odası modellerinde, Lupo Home firmasının daha önce de deneyimlediği ve özel olarak hazırlamış olduğu genç odası dekorasyon projelerini inceleyebilir veya Masko’da bulunan Lupo Home mağazasına gelerek Lupo iç mimarları ile görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Tamamen özel ölçü ve kişiye özel tasarımlar ile üretilen genç odası takımları, Masko yatak odası modellerinin, Masko’da ilke akla gelen firmanın Lupo Home olmasını sağlamıştır. 

Konforun, ergonominin ve diğer tüm özelliklerin gençler üzerindeki etkisinin bilimsel araştırmalar sonucunda mobilya ve dekorasyona dönüştürüldüğü Lupo Home koleksiyonları, sizin ve çocuklarınızın hayal ettikleri ortamı yaratmasına olanak sağlar. 
 

İç Mimarlık Hizmeti

Lupo Home, ürün ve proje tasarlayıp üretmenin yanında kişiye özel iç mimarlık hizmeti de vermektedir. Dekorasyonlarında profesyonel bakış açılarına yer vermek ya da kararsız kaldığı konularda bir uzmana danışmak isteyen kullanıcılarına özel iç mimarlık hizmeti veren Lupo Home, yaşam alanlarınızın dizayn edilmesinde sizlere destek olmaktadır. Lupo Home iç mimarlık hizmeti alarak, uzman bakış açılarının dokunuşlarıyla yaşam alanlarınızda benzersiz değişimler oluşturabilirsiniz.

Bize Ulaşın