Hakkımızda | Lupo Home - Masko
Modern Mobilyacılığın Öncüsü: Lupo Home | Lupo Home - Masko

Modern Mobilyacılığın Öncüsü: Lupo Home

1985 yılında Emreler Mobilya olarak Bakırköy'de faaliyete başlayan firmamız, kısa zamanda en kaliteli mobilya modellerini üretip tasarlayarak modern mobilyacılık alanına yeni bir bakış açısı getirmeyi başarmıştır. 

Modern mobilya alanında şık tasarımlarda bulunan Lupo Home, kurulduğu günden beri kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyerek sizler için bu temel noktaları baz almış ve üretimlerini gerçekleştirmiştir. Koltuk takımından yemek odası takımına, yatak odası takımından kişiye özel dekorasyon ve mobilya projelerine kadar geniş bir ürün skalasına sahip olan Lupo Home, Masko Mobilya Kenti'nde sizleri beklemektedir.

  • Modern Proje Tasarımları

    Özgün, estetik ve şık yaşam alanları!

  • İç Mimarlık Hizmeti

    Dekorasyonlarınızda profesyonel bakış açıları!

İletişime Geç

Tarzınızı Yansıtan Yaşam Alanları

01
İstek ve İhtiyaç Analizi

Mobilya tasarım sürecinin ilk aşamasında istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik araştırmalar yapıyor, böylece üretimlerimize yönelik ilk ve en önemli adımımızı atıyoruz.

02
Modern Tasarım Süreci

Yaptığımız analizler neticesinde elde ettiğimiz bulgulardan da faydalanarak tamamen sizlerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik modern tasarımlarımızı oluşturuyoruz.

03
Son Teknolojilerle Üretim

Tasarım süreci tamamlanan mobilya ve projelerimizi en son teknolojilerden faydalanarak üretiyoruz.

04
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Üretim sürecini tamamlayarak hazır hale gelen mobilyalarımızı oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde yaşam alanlarınıza ulaştırıyoruz.

Lupo Home ile Dekorasyonlarınızı Daha Kaliteli Hale Getirin

Lupo Home'un kişiye özel proje tasarımlarıyla yaşam alanlarınızda fark yaratın!

Modern mobilyacılığa yenilikçi bakış açısıyla yaklaşarak proje ve ürün tasarımlarında bulunan Lupo Home, mobilya üretiminin yanı sıra kişiye özel iç mimarlık hizmeti vermektedir. İç mimarlık hizmetiyle dekorasyonlarınıza profesyonel bir bakış açısı sunan Lupo Home, böylece tarzınıza hitap eden ve oldukça şık görünen tasarımlara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın