İç Mimarlık ve Mobilya Grupları | Lupo Home - Masko

Koltuk Takımı - Ev Dekorasyonu

Koltuk takımı modelleri, ev dekorasyonlarında en önemli mobilya grubunun başında geliyor. Özellikle salon dekorasyonu ve oturma odası dekorasyonu gibi alanlarda yapı taşı konumunda olan koltuk takımı modelleri, aynı zamanda da en dikkat çekici mobilya grubudur. Bu nedenle de koltuk takımı alırken veya almadan önce seçimini yaparken kaliteli, uzun ömürlü ve dayanıklı koltuk takımı modelleri seçmeniz gerekiyor. 

Koltuk Takımı Seçimi ve Tasarım Koltuk Takımı Modelleri

Ev dekorasyonlarında bu kadar büyük önem arz eden koltuk takımı modelleri, son zamanlarda modern koltuk takımı modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Yeni trendler ile oluşturulan ve kişiye özel olarak tasarlanan koltuk modelleri, salon dekorasyonlarınız veya oturma odası dekorasyonlarınız için en iyi seçim olacaktır. 

Kumaşından iç aksamına kadar, renginden boyutlarına kadar tamamen size özel olarak koltuk takımı üreten ve aynı zamanda da iç mimarlık desteği veren Lupo Home, İstanbul Masko Mobilya Kenti’nde sizlere hizmet vermektedir.

Köşe Koltuk Üretimi Yapan Masko Firması : Lupo Home

Modern mobilya modelleri ve lüks mobilya modelleri alanında başarılı dekorasyon projeleri gerçekleştirmiş olan Masko firması Lupo Home, kişiye özel köşe koltuk ve koltuk dekorasyon projelerinde de alanında en iyi firma olmayı başarmış durumda. 

İstanbul köşe koltuk üretici firmaları dendiği zaman ilk akla gelen vu bu alanda da müşterilerinden gelen yorumları değerlendirerek farklı bir skalaya geçmiş olan Lupo Home; vermiş olduğu ücretsiz iç mimarlık desteği ile de hayal etmiş olduğunu ev dekorasyonunuza çok daha kolay bir şekilde kavuşmanıza olanak sağlar.

Birinci sınıf kaliteli malzemeleri ile tasarım köşe koltuk üretimi gerçekleştiren ve bu ürünlerini Türkiye’nin her yerine güvenli bir şekilde kargolayan firma, satış sonrası hizmetleri sayesinde de yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmayı başarıyor. 

Yemek Masası Takımı 

Salon dekorasyonlarının ve oturma odası dekorasyonlarının koltuk mobilya gruplarından sonra en çok kullanılan mobilyası olan yemek masası takımı, sandalyesinden konsoluna kadar bir bütünlük ve ergonomi içinde Lupo Home tarafından üretilmektedir. 

Tüm bunlarla birlikte iç mimarlık hizmeti veren firmamız, yemek masası takımı modellerinde istediğiniz özelliklerde üretim gerçekleştirilebilmektedir. 

Bize Ulaşın