Masko Yatak Odası ve Genç Odası Modelleri | Lupo Home - Masko
Genç odası ve yatak odası modelleri için Masko Lupo Home mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Yatak odasını sadece evimizde ebeveynlere ait olan bir alan olarak düşünülse de aslında evdeki gençlerimiz için de en az diğer yatak odası gibi önem verilmelidir. Son zamanlarda yapılan çalışmalar ve araştırmalar, genç odası dekorasyonlarının ve genç odası mobilya modellerinin, gençler üzerinde ne kadar etkili olduğunu kanıtlamaktadır.Yatak odası takımı, genç odası gibi alanların özenli ve daha konforlu bir şekilde dekore edilmesinde vermiş olduğu iç mimarlık hizmeti ile katkı sağlayan Lupo Home, Masko Mobilya Kenti’nde sizlere hizmet vermektedir.

Masko Yatak Odası

Masko Mobilya Kenti, Türkiye’nin ve hatta dünyanın en büyük mobilya sitelerinden biri. İçinde bulunan yüzlerce mobilya firması ile hizmet veren Masko, modern mobilya alanında da birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Modern mobilya üretimi ve aynı zamanda da iç mimarlık hizmeti veren Lupo Home, modern mobilya modelleri alanında Masko’da en öne çıkan mobilya firmalarının başında gelmektedir. Özellikle yatak odası takımı gibi daha spesifik alanlarda mükemmel proje ve dekorasyon önerilerine ev sahipliği yapan Lupo Home, genç odası dekorasyonu alanında da hizmet vermektedir. 

İç Mimarlık Hizmeti ile Size Özel Projeler

Alanında uzman iç mimar ve satış ekibi ile  oldukça başarılı bir tasarım ve satış hizmeti sunan Lupo Home, aynı zamanda da satış sonrası hizmetleri ile Masko’daki diğer firmaları geride bırakmayı başarmıştır. Masko yatak odası dendiği zaman ilk akla gelen örnekleri veren firma, genç odası dekorasyonu ve yatak odası takımı ve yatak odası dekorasyonu gibi hizmetleri sizlere sunarak hayal ettiğiniz konfor alanlarına kavuşmanıza olanak sağlamaktadır. 

Sizler de İstanbul Masko’da bulunan Lupo Home ile iletişime geçerek iç mimarlık hizmeti ve mobilya üretimi hakkında detaylı bilgi alabilir aynı zamanda da mobilya fiyatlarını öğrenebilirsiniz. 

Tasarım & Üretim Sürecimiz

01
İstekleri Anlama
İlk olarak istek ve ihtiyaçlarını belirliyor ve mimarlarımız ile projelendirme başlıyoruz.
02
Mimari Fikir
Tasarım sürecinde iç mimarlarımızın fikirlerini sizlere sunuyoruz.
03
Mobilya Seçimi
Doğru mobilya seçimi ile ev dekorasyon projenizi geliştiriyoruz.
04
3D Modelleme
3D modelleme sistemi sayesinde dekorasyon projenizi görebiliyorsunuz.
05
Özenli Teslimat
Tasarımdan sonra üretim gerçekleşiyor ve mobilyalarınız özenli bir şekilde teslim ediliyor.
06
Satış Sonrası Destek
Satış sonrası destek sayesinde 7/24 bizlere ulaşabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz.
Bize Ulaşın